Hakkımızda Hakkımızda
Logo
Çapar Metal

KURUMSAL

Hakkımızda

Şirket Profili
ÇAPAR METAL,kayseri de 1988 yılında metal sektöründe hizmet vermek amacıyla adını Türk Sanayi Sektörüne yazdırmıştır.Ulaştığı satış hacmi ve verdiği güven ve hizmetle Kayseri’nin ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşları içinde yer almaktadır.7000 metre kare kapalı deposuyla boykesim,paketleme,depolama hizmeti vermektedir.ayrıca her çeşit dilinmiş farklı ölçülerde galveniz,siyah,dkp bant hizmetide vermektedir.
ÇAPAR METAL,kayseri organize sanayi bölgesindeki yerinde isteklere uygun yüksek kalitedeki ürünler en hızlı şekliyle imalıtçı firmalara ulaştırılır.
Çapar metal,yüksek kalite,seri dağıtım ve kusursuz hizmet politikasıyla vizyonunu belirleyen ;makine ve tesisatta son teknoloji;insan kaynaklarında da en kalifiye elemanlarla hizmet çizgisini her zaman yükselere taşıyan bir firma olmaya devam edecektir.

Misyon
Kayseri ve Türkiye’de müşteri isteklerine en uygun ;kalifiye eleman ve yüksek teknolojiyle hazır hale gelmiş ürünlerin yüksek kalitede düşük fiyatlı seri dağıtımını gerçekleştirmek.

Vizyon
Değişen teknolojilerin ve çağın getirdiği yeni talep ve ürünlere üretimin gerektirdiği teknoloji,insan kaynakları,makine ve tesisatla hazır bulunmak.
Organize Sanayi Bölgesi 24. Cad. No:1 KAYSERİ
© Copyright 2017. Çapar Metal
Tüm Hakları Saklıdır.